Dzień Dziecka z Centralą Młodych u Promyków Drukuj
dzie_dziecka_w_lesie_8.jpg
Piątek po Uroczystości Bożego Ciała jako dzień wolny od nauki szkolnej był doskonałą okazją, by świętować po raz kolejny Dzień Dziecka.
Tym razem zorganizowała Go dla nas p. Luiza Nowak wraz z wolontariuszkami.  Najpierw trzeba było się do niego przygotować, tzn. podzielić na drużyny, przygotować totemy, okrzyki i oczywiście stroje. Dalszy ciąg zabawy to drużynowe zmagania w lesie: test sprawności, celności, jedności, a nawet solidarności, gdy zaczął padać deszcz, a jeden z szałasów przeciekał, drużyna została przyjęta pod dach obozu przeciwnika. Następnie zdobyte punkty zostały wymienione na wskazówki, dzięki którym trzeba było odszukać ukryty skarb. Na koniec czekało nas ognisko i smaczne kiełbaski, zjedzone z apetytem. Było dużo świetnej zabawy i jak to bywa w plenerze – niespodzianek. Dziękujemy za całe dobro, odwzajemniamy się naszymi wesołymi i zadowolonymi minami!

plakat-okno.jpg