Pomoc dla Angeliki Pruss Drukuj
angelika_pruss1.jpg    Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zwraca się z prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację pani Angeliki Pruss.

Pani Angelika od pięciu lat walczy z rozsianą chorobą nowotworową kości. Pomimo ciężkiej choroby zdecydowała się na urodzenie trzeciego dziecka i heroicznie walczy o możliwość pozostania przy dzieciach i mężu. Państwo Pruss tworzą kochająca się rodzinę, której do pełni szczęścia brakuje jedynie zdrowia matki.

Pomimo przejścia wielu operacji choroba nadal postępuje powodując niedowład kończyn dolnych. Pani Angelika potrzebuje wsparcia finansowego między innymi na zakup leków, środków opatrunkowych i kosztowną rehabilitację.

Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o przekazywanie środków na konto Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej:

PKO Bank Polski O/Gniezno nr 26 1020 4115 0000 9102 0050 0272  z dopiskiem:  „DLA ANGELIKI PRUSS”