Warsztaty ceramiczne w WTZ Kłecko Drukuj
dsc01852.jpg   Dnia 9.05.2018 odbył się Warsztat ceramiczny prowadzony przez p. Ewę Wanat - Prezes Zarządu Fundacji ARTiFAKT. Warsztat został zorganizowany dla osób biorących udział w konkursie „Szukając talentów” dla twórców „samorodnych” (III) 2017 oraz uczestników z pracowni ceramicznej.
   Wyróżnieni w konkursie zostali Kinga Zdrojewska i były już uczestnik Michał Czajka. Warsztat został zorganizowany w ramach nagrody dla pozostałych uczestników biorących udział w konkursie. Tematem warsztatu były ptaki wykonane z gliny. Każdy ptak wyglądał inaczej, ale każdy był piękny. Wszyscy dobrze się bawiliśmy, szkoda tylko, że zajęcia nie trwały dłużej.
    Bardzo dziękujemy p. Ewie za świetną zabawę i odwiedziny. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w konkursach Fundacji ARTiFAKT.

Pomysł na artykuł
uczestnik pracowni papieroplastyki i rękodzielnictwa
Kinga Ostrysz